rury perforowane

precyzja na okrągło

Rury perforowane są produkowane z blachy perforowanej.

Blacha perforowana jest walcowana w rurę o różnych średnicach.

Oferujemy średnice od kilkudziesięciu do kilkuset mm, długość maksymalna rury to 1250 mm.


Cechy:
 • wysoka jakość wykonania,
 • gładka powierzchnia,
 • doskonałe właściwości termiczne.

Zastosowanie:
 • elementy filtracyjne,
 • części do maszyn,
 • osłony na elementy nagrzewające się.

Wymiary:

grubość:

 • 0,80 – 1,0mm


długość maksymalna:

 • 1250 mm

Materiał wsadowy:
 • stal nierdzewna,
 • aluminium,
 • stal malowana proszkowo.

Przykładowe wizualizacje

Rury perforowane są produktami wykonywanymi z różnych materiałów wsadowych, najczęściej jest to stal nierdzewna, rzadziej aluminium czy stale czarne. Wynika to z bardzo dobrych właściwości w zakresie formowania i dużej wytrzymałości, które posiada stal nierdzewna. Rury perforowane różnią się od zwykłych rur tym, że posiadają otwory o określonej średnicy w swoich ścianach. Rury perforowane powstają z blach perforowanych, przygotowywanych najpierw z zamówionym rozmieszczeniem i kształtami otworów. Następnie blachy te są zwijane na tzw. walcarkach, aby nabrały kształtu okrągłej rury. Perforacje rur najczęściej mają otwory o kształtach okrągłych, owalnych, prostokątnych czy kwadratowych.

 

Nasza firma wykonuje perforacje rur z zachowaniem najwyższych standardów projektowych. Oferowane rury perforowane są projektowane oraz wytwarzane przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie praktyczne. Połączenie najwyższej jakości maszyn, oprogramowania projektowego z wysokiej klasy kapitałem ludzkim to gwarancja najwyższej jakości oferowanych rur perforowanych.

 

Perforowanie rur – najwyższa jakość, mniejsza waga

Perforacje rur znacznie zmniejszają całkowitą masę danego elementu konstrukcyjnego przy minimalnej utracie wytrzymałości. Warto podkreślić, że rury perforowane są produkowane na masową skalę i posiadają szeroki zakres średnic i długości. Koszt wykonania rur perforowanych jest dość niski, co wpływa na ich rosnący zakres zastosowań.

 

Wykonywane przez naszą firmę perforacje rur charakteryzują się wysoką jakością wykonania, gładką powierzchnią oraz doskonałymi właściwościami termicznymi. Najwyższej jakość materiały wsadowe naszych produktów umożliwiają ich intensywną eksploatację w szerokim zakresie warunków zewnętrznych. Rury perforowane naszej produkcji znajdują zastosowanie między innymi w elementach filtracyjnych, specjalistycznych częściach do maszyn oraz jako osłony na elementy nagrzewające się.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno typowe rury perforowane wykonane z blach o grubości od 0,80mm – 1,0mm oraz długości nie przekraczającej 1250 mm. Są to produkty standardowe, które możemy dostarczyć w bardzo krótkim czasie od złożenia zamówienia. Jeśli potrzebują Państwo produktów z mniej typowych materiałów oraz o innych wymiarach, prosimy o przesłanie indywidualnego zapytania. Z przyjemnością przeanalizujemy możliwość realizacji Państwa zamówienia.

Dlaczego firma INDASTO?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną oferującą profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej, aluminium oraz stali powlekanych.

Specjalizujemy się w produkcji materiałów perforowanych oraz produktów pochodnych.

Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym do obróbki metali, w tym gilotyny, wykrawarki CNC laserowe i mechaniczne, prasy hydrauliczne, tokarki, maszyny do spawania punktowego, walcowania rur i blach.

Zaangażowania
110%
Zadowolonych klientów
100%
Dostaw przed terminem
96%
1+
Lat
doświadczenia

Doświadczenie i precyzja to przepis na produkty najwyższej jakości.

1+
Pracowników
i kooperantów

Wykwalifikowany zespół, który od lat doskonali swoje umiejętności gwarantuje bezproblemową realizację zamówień.

1+
Biura
projektowe

Najpierw jest potrzeba, następnie sposób jej zaspokojenia. A finalnie gotowy produkt zaprojektowany przez nas.

1+
Oryginalnych
produktów

Oferujemy produkty zaprojektowane przez nas, które zostały docenione przez Klientów w całej Europie.

Nasza lokalizacja
 
Indasto Sp.z.o.o.
ul. Tenisowa 10
62-040 Puszczykowo