panele

przystaje do każdej ściany

Panele perforowane wykonywane są poprzez zaginanie lub walcowanie blach perforowanych.


Cechy:
  • trwałość,
  • odporność na czynniki atmosferyczne,
  • wysoka estetyka i wartości dekoracyjne.

Zastosowanie:

W budownictwie jako zewnętrzne i wewnętrzne elementy dekoracyjne.


Wymiary:

grubość:

  • 0,8 – 1,0mm


arkusze:

  • 1000x2000mm,
  • 1250x2500mm,
  • 1500x3000mm.


Wielkość formatki panela nie większa niż podane arkusze pomniejszona o zagięcia.


Materiał wsadowy:
  • stal powlekana,
  • stal nierdzewna,
  • aluminium.

Przykładowe wizualizacje

Stal i aluminium to nieodzowne elementy budownictwa. Wykorzystanie stali w wznoszeniu budynków przez człowieka ewaluowało na przełomie wieków. Pierwsze użycie stali w budownictwie datuje się na XIX. Wraz z rewolucją przemysłową jej znaczenie w przemyśle rosło w wykładniczym tempie. Najbardziej znaną konstrukcją stalową jest oczywiście Wieża Eiffla, której budowę rozpoczęto w 1886 roku.

 

Prawdziwy rozkwit wykorzystania stali należy datować na XX wiek. To właśnie w tym okresie zarówno stal jak i aluminium zaczęto wykorzystywać na masową skalę w wielu branżach przemysłowych.

 

Obecnie stal i aluminium oprócz typowych zastosowań konstrukcyjnych zdobywa uznanie projektantów budynków i wnętrz, którzy coraz chętniej wykorzystują te dwa szlachetne budulce w swoich projektach. Panele ze stali nierdzewnej czy aluminium idealnie nadają się jako nowoczesne elementy dekoracyjne w budownictwie. Panele perforowane można stosować zarówno na zewnątrz jak i w wewnątrz budynków. Jest to możliwe dzięki bardzo dobrym właściwościom stali i aluminium, które są odporne na oddziaływanie warunków atmosferycznych, zarówno stal nierdzewna, jak i aluminium są odporne na korozję. Dzięki temu panele ze stali nierdzewnej mogą przez długie lata zachowywać swój piękny wygląd na zewnątrz budynków. Wyjątkowa lekkość aluminium sprawia, iż panele z aluminium nie obciążają konstrukcji nośnej budynku, dzięki temu panele perforowane wykonane z aluminium mogą zdobić całe fasady wysokich budynków. Panele aluminiowe doskonale sprawdzą się jako zabezpieczenie balkonów w budownictwie mieszkaniowym.

 

Oferowane przez naszą firmę panele perforowane są wykonywane ze stali nierdzewnej, stali powlekanej czy aluminium. Są one wykonywane z blach o grubościach od 0,8mm do 1,0 mm. Panele perforowane produkowane są seryjnie na wymiar z uwzględnieniem wielkości powierzchni, gdzie mają zostać zamontowane. Nasze panele perforowane ze stali nierdzewnej mogą posiadać dodatkowe, ozdobne elementy w postaci nowoczesnych przetłoczeń. Dzięki tym dodatkom panele perforowane nadadzą jeszcze ciekawszego efektu końcowego w aranżowanych przestrzeniach.

Dlaczego firma INDASTO?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną oferującą profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej, aluminium oraz stali powlekanych.

Specjalizujemy się w produkcji materiałów perforowanych oraz produktów pochodnych.

Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym do obróbki metali, w tym gilotyny, wykrawarki CNC laserowe i mechaniczne, prasy hydrauliczne, tokarki, maszyny do spawania punktowego, walcowania rur i blach.

Zaangażowania
110%
Zadowolonych klientów
100%
Dostaw przed terminem
96%
1+
Lat
doświadczenia

Doświadczenie i precyzja to przepis na produkty najwyższej jakości.

1+
Pracowników
i kooperantów

Wykwalifikowany zespół, który od lat doskonali swoje umiejętności gwarantuje bezproblemową realizację zamówień.

1+
Biura
projektowe

Najpierw jest potrzeba, następnie sposób jej zaspokojenia. A finalnie gotowy produkt zaprojektowany przez nas.

1+
Oryginalnych
produktów

Oferujemy produkty zaprojektowane przez nas, które zostały docenione przez Klientów w całej Europie.

Nasza lokalizacja
 
Indasto Sp.z.o.o.
ul. Tenisowa 10
62-040 Puszczykowo