obudowy maszyn

a mogło być niebezpiecznie

Projektujemy i wykonujemy obudowy maszyn przemysłowych.

Obudowy dostosowane są do danej maszyny, zapewniają bezpieczeństwo pracownikom oraz ochronę części ruchomych maszyny.

Mogą zostać zaprojektowane jako elementy stałe mocowane na śruby lub ruchome mocowane na zawisach lub prowadnicach.


Cechy:
  • projektowane na indywidualne zamówienie, zgodnie z wymogami dla danej maszyny.

Zastosowanie:
  • przemysł maszynowy

Wymiary:

grubość blach:

  • 0,8-1,2 mm

Materiał wsadowy:
  • stal malowana proszkowo,
  • aluminium.

Przykładowe wizualizacje

Obudowy maszyn to bardzo istotny ze względów funkcjonowania i bezpieczeństwa element każdej maszyny i urządzenia mechanicznego. Właściwie zaprojektowana obudowa maszyny zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom, przy jedoczesnym umożliwieniu przepływu powietrza oraz wzrokowemu wglądowi do osłanianego wnętrza maszyny.

 

Nasza oferta w zakresie obudów maszyn skierowana jest do producentów wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń mechanicznych. Producenci ci koncentrują się na opracowaniu i wytworzeniu samej maszyny zapewniając jej podstawą funkcjonalność, a obudowy z blach perforowanych i przetłaczanych zamawiają u dostawców zewnętrznych.

 

Oferujemy obudowy perforowane, dostosowane do danej maszyny, wykonane wg indywidualnego projektu. Obudowy z blach perforowanych mogą być dostoswane do potrzeb producenta maszyny poprzez dalszą obróbkę w procesach zaginania, walcowania, spawania i zgrzewania blach. Obudowy możemy wyposażyć w dalsze elementy typu zawiasy, zamki, prowadnice itd. - wg potrzeb zmawiającego i specyfikacji danej maszyny. Otwory w obudowach perforowanych wykonujemy przeważnie w kształtach kwadratowych, okrągłych lub prostokątnych o relatywnie niewielkich wymiarach oraz dość dużej gęstości prześwitu. W ten sposób zapewniają one dobrą cyrkulację powietrza i chłodzenia maszyny oraz ewentualny wgląd do wnętrze maszyny, a są na tyle małe, że uniemożliwią włożenie palców, dłoni czy wciągniecie części odzieży osób pracujących przy maszynie.

 

Wykonywane przez naszą firmę obudowy perforowane mogą zostać zaprojektowane jako elementy stałe, które są mocowane na śruby. Obudowy perforowane mogą być również w formie ruchomej, które są montowane na zawisach lub prowadnicach.

 

Wysoką jakość każdej obudowy perforowanej zapewnia dobrze przygotowany projekt oraz odpowiedniej jakości materiały. Do ich produkcji wykorzystujemy stal malowaną proszkowo oraz aluminium. Stabilność obudowy perforowanej zapewnia blacha stalowa o grubości od 0,8 mm do 1,2 mm lub aluminiowa o grubości do 3 mm.

Dlaczego firma INDASTO?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną oferującą profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej, aluminium oraz stali powlekanych.

Specjalizujemy się w produkcji materiałów perforowanych oraz produktów pochodnych.

Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym do obróbki metali, w tym gilotyny, wykrawarki CNC laserowe i mechaniczne, prasy hydrauliczne, tokarki, maszyny do spawania punktowego, walcowania rur i blach.

Zaangażowania
110%
Zadowolonych klientów
100%
Dostaw przed terminem
96%
1+
Lat
doświadczenia

Doświadczenie i precyzja to przepis na produkty najwyższej jakości.

1+
Pracowników
i kooperantów

Wykwalifikowany zespół, który od lat doskonali swoje umiejętności gwarantuje bezproblemową realizację zamówień.

1+
Biura
projektowe

Najpierw jest potrzeba, następnie sposób jej zaspokojenia. A finalnie gotowy produkt zaprojektowany przez nas.

1+
Oryginalnych
produktów

Oferujemy produkty zaprojektowane przez nas, które zostały docenione przez Klientów w całej Europie.

Nasza lokalizacja
 
Indasto Sp.z.o.o.
ul. Tenisowa 10
62-040 Puszczykowo