blachy przetłaczane (embosowane)

tłoczenie na Twoje zamówienie

Blachy przetłaczane produkujemy z arkuszy o typowych wymiarach. Dla tego rodzaju obróbki oferujemy formatki pełne lub z marginesami.

Formatki rozcinamy do zamówionych wymiarów.

Blachy przetłaczane oferujemy z różnymi kształtami i wymiarami wzorów, dostępne od ręki to przetłoczenia podłużne, półkule, fasolki, caro, len.

Na życzenie klienta możemy zaprojektować i wykonać stemple i matryce indywidualne.


Cechy:
 • bardzo wysoka precyzja wykonania,
 • najwyższej jakości materiały wsadowe,
 • wiele wzorów dostępne w ciągu 24h.

Zastosowanie:
 • w budownictwie,
 • w przemyśle, do budowy ciągów transportowych, platform, najazdów,
 • jako elementy wykończeniowe w meblarstwie i stolarce.

Wymiary:

grubość:

 • 1,0 – 3,0mm


arkusze:

 • 1000x2000mm,
 • 1250x2500mm,
 • 1500x3000mm.

Materiał wsadowy:
 • stal nierdzewna,
 • aluminium,
 • stal malowana proszkowo,
 • stal ocynkowana.

Przykładowe wizualizacje

Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów, które są wytwarzane zarówno jako produkty standardowe jak i pod konkretne zamówienia naszych Klientów. Doskonałym przykładem takich produktów są blachy embosowane, które znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle jako obudowy maszyn, do budowy ciągów transportowych oraz jako elementy wykończeniowe w meblarstwie i stolarce.

 

Oferowane przez nas blachy przetłaczane sprawdzają się w budownictwie. Nadanie blachom dodatkowego wymiaru poprzez przetłoczenie, zwiększa ich sztywność nawet przy niewielkich grubościach materiału. Dodatkowo, jeżeli materiałem jest stal nierdzewna lub aluminium, uzyskujemy odporność na warunki atmosferyczne. Natomiast zastosowanie różnych wzorów umożliwia wykorzystywania blach ryflowanych jako elementów wykończeniowych i dekoracyjnych w budynkach użyteczności publicznej i wielorodzinnej.

 

Innym zastosowaniem blachy ryflowanej jest przemysł. Tego rodzaju blachy embosowane dobrze nadają się do budowy ciągów transportowych, platform oraz obudów maszyn i urządzeń. Dodatkowy wymiar, uzyskany poprzez przetłoczenie blachy, zwiększa jej sztywność oraz ogranicza podatność na odkształcenia i wibracje. Ponadto powierzchnia blachy nie jest gładka, co daje dodatkowy efekt wizualny, mianowicie nie są widoczne rysy, drobne wgniecenia i uszkodzenia. powierzchni.

 

Nasze blachy przetłaczane znajdują również zastosowanie w przemyśle stolarskim. Nowoczesny wygląd, szczególnie na materiale jakim jest szlifowana stal nierdzewna, jest doceniamy przez producentów mebli i stolarki otworowej, którzy szukają coraz ciekawszych materiałów na dodatki wykończeniowe.

 

Oferowane przez naszą firmę blachy ryflowane są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Do ich produkcji używamy: stali nierdzewnej, stali ocynkowanej, aluminium oraz stali malowanej proszkowo. Typowa grubość blachy embosowanej to 1.0 do 3.0 mm. W seryjnej produkcji oferujemy arkusze o wymiarach: 1000x2000mm, 1250x2500mm oraz 1500x3000mm.

Dlaczego firma INDASTO?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną oferującą profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej, aluminium oraz stali powlekanych.

Specjalizujemy się w produkcji materiałów perforowanych oraz produktów pochodnych.

Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym do obróbki metali, w tym gilotyny, wykrawarki CNC laserowe i mechaniczne, prasy hydrauliczne, tokarki, maszyny do spawania punktowego, walcowania rur i blach.

Zaangażowania
110%
Zadowolonych klientów
100%
Dostaw przed terminem
96%
1+
Lat
doświadczenia

Doświadczenie i precyzja to przepis na produkty najwyższej jakości.

1+
Pracowników
i kooperantów

Wykwalifikowany zespół, który od lat doskonali swoje umiejętności gwarantuje bezproblemową realizację zamówień.

1+
Biura
projektowe

Najpierw jest potrzeba, następnie sposób jej zaspokojenia. A finalnie gotowy produkt zaprojektowany przez nas.

1+
Oryginalnych
produktów

Oferujemy produkty zaprojektowane przez nas, które zostały docenione przez Klientów w całej Europie.

Nasza lokalizacja
 
Indasto Sp.z.o.o.
ul. Tenisowa 10
62-040 Puszczykowo