blachy LOHR

na lawecie pewniej

Powierzchnia typu LOHR jest specjalnym rodzajem perforowania i przetłoczenia blach.

Wybijany jest otwór w owalnym kształcie o wym. ok 50x25mm z jednoczesnym wybrzuszeniem dookoła na wysokość ok. 3 mm.

W ten sposób powstaje powierzchnia, która zabezpiecza przed poślizgiem opony pojazdów, a jednocześnie daje możliwość przełożenia i zaczepienia pasów zabezpieczających z napinaczami.


Cechy:
  • wykonywane jedynie z grubych blach,
  • dostosowane do przekładnia pasów i zaczepów,
  • cięte i gięte na wymiar. 

Zastosowanie:
  • lawety i najazdy samochodowe

Wymiary:

grubość blach:

  • 1,5-3,0 mm

Materiał wsadowy:
  • stal nierdzewna,
  • aluminium.

Przykładowe wizualizacje

Nasza firma oferuje produkty, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo w przemyśle i w transporcie. Przewóz towarów to nieodzowny element każdego łańcucha produkcyjnego. Dostawy i transport to kluczowe elementy praktycznie każdego biznesu.

 

Blachy lohr

Dlatego warto zadbać o bezpieczny załadunek i przewóz towarów z Państwa firm. Nasza firma oferuje blachy lohr, które zostały zaprojektowane do budowy elementów transportu i załadunku towarów. Blachy lohr charakteryzują się specjalistyczną perforacją, która gwarantuje minimalny poślizg zarówno przejeżdżających opon samochodów i wózków, jak i innych ustawionych na takiej perforowanej powierzchni ładunków. Bardzo ważne jest, że wielkość i kształt otworów w blachach lohr umożliwia przełożenie haków i taśm zabezpieczających w celu unieruchomienia przewożonych towarów i pojazdów.

 

Najazdy samochodowe

Kolejnym produktem powstającym na bazie blach lohr są najazdy samochodowe. Najazdy te umożliwiają wjeżdżanie lub wciąganie na platformę lub naczepę innych pojazdów i urządzeń kołowych. Zaczynając od najlżejszych i najmniejszych, taki jak kosiarki samobieżne, traktorki ogrodowe, quady itp., a skończywszy na transportowaniu innych pojazdów o pełnej masie i gabarytach. Najazdy samochodowe w zależności od wymaganego udźwigu oraz oczekiwanej masy mogą być wykonane z aluminium - służą wtedy do transportu lekkiego sprzętu ogrodowego lub z blach stalowych o grubości 3,0mm zaginanych kilka razy do wewnątrz w celu nadania im wysokiej sztywności. W blachach lohr oprócz przetłoczeń antypoślizgowych wykonywane są również mniejsze otwory odpływowe. Tak zaprojektowana powierzchnia sprawia, iż najazd pozostaje zawsze stabilny i pozbawiony substancji, które mogły by obniżyć jego trakcję. Produkowane przez naszą firmę blachy na najazdy są wykonane z materiałów wsadowych o grubości 3,0mm, które zapewniają najwyższą wytrzymałość.

 

Najazdy samochodowe znajdują zastosowanie jako rozkładane elementy w lawetach pomocy drogowej i innych pojazdach specjalistycznych przeznaczonych do transportu samochodów, jako stacjonarne elementy serwisów samochodowych i stacji diagnostycznych, jako elementy do budowy zewnętrznych „pomostów” służących do wjeżdżania samochodami. Blachy na najazdy zapewniają brak poślizgu opony oraz odprowadzenie opadów atmosferycznych i innych zanieczyszczeń. Blachy lohr są skutecznym zabezpieczeniem powierzchni podczas intensywnych opadów deszczu czy śniegu. Blachy na najazdy mogą być przygotowane przez nas na wymiar zgodnie z projektem zamawiającego. Możemy zapewnić wymiary o długości do 3 metrów oraz szerokości do 1,50 m. Rozłożenie perforacji oraz marginesów, czyli obszarów blachy pozostających bez perforacji, jest ustalane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

 

Blachy na lawety

Z blach lohr budowane są również podłogi lawet samochodowych. Blachy na lawety mają otwory w owalnym kształcie o wymiarach ok. 50x25mm z jednoczesnym wybrzuszeniem dookoła na wysokość 3 mm. W ten sposób powstaje powierzchnia blachy lawety, która zabezpiecza przed poślizgiem opony wjeżdżających pojazdów. Odpowiednio zaprojektowana budowa blachy do lawet daje możliwość przełożenia i zaczepienia haków i pasów zabezpieczających z napinaczami. Dzięki temu przewożone samochody zostają zakotwiczone zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i wymogami przepisów.

Dlaczego firma INDASTO?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną oferującą profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej, aluminium oraz stali powlekanych.

Specjalizujemy się w produkcji materiałów perforowanych oraz produktów pochodnych.

Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym do obróbki metali, w tym gilotyny, wykrawarki CNC laserowe i mechaniczne, prasy hydrauliczne, tokarki, maszyny do spawania punktowego, walcowania rur i blach.

Zaangażowania
110%
Zadowolonych klientów
100%
Dostaw przed terminem
96%
1+
Lat
doświadczenia

Doświadczenie i precyzja to przepis na produkty najwyższej jakości.

1+
Pracowników
i kooperantów

Wykwalifikowany zespół, który od lat doskonali swoje umiejętności gwarantuje bezproblemową realizację zamówień.

1+
Biura
projektowe

Najpierw jest potrzeba, następnie sposób jej zaspokojenia. A finalnie gotowy produkt zaprojektowany przez nas.

1+
Oryginalnych
produktów

Oferujemy produkty zaprojektowane przez nas, które zostały docenione przez Klientów w całej Europie.

Nasza lokalizacja
 
Indasto Sp.z.o.o.
ul. Tenisowa 10
62-040 Puszczykowo